12:10 / E Mërkurë, 25 Korrik 2018 / indeksADMonline

Viola Spiro me imazhe të reja, këtë herë tregon këmbët seksi (Foto)

Viola Spiro është njëra nga prezantueset që komentohet goxha shumë për pamjen e saj të jashtme.

Këtë herë, Viola ka ekspozuar këmbët e saj seksi ku shihet e veshur me pantallonat e shkurtë, këmishën dhe atletet.

Po ashtu, me këtë veshje ajo kishte kombinuar edhe çantën ngjyrë të kuqe./Indeksonline/

Temat: