15:46 / E Premte, 20 Korrik 2018 / indeksADMonline

Viola Spiro me pushime në Greqi, duket tejet atraktive (Foto)

Viola Spiro komentohet jashtëzakonisht shumë si për jetën private ashtu edhe paraqitjet e stilin e saj.


Bukuroshja shqiptare këto ditë korriku po i kalon në Greqi, nga edhe ka postuar një fotografi.


Me stil dhe tejet atraktive, ajo shfaqet teksa vë në pah gjoksin e saj./Indeksonline/