16:23 / E Premte, 02 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Vrasje apo shaka? Ja si shtynë të dashurën e tij nga shkëmbi (Video)

Një shëtitje romantike u shndërrua në horror. Apo është një shaka?

Një vajzë dhe një i ri ecte përgjatë shkëmbinjve ndërsa, në një moment, i riu vendosi ta shtynte të dashurën e tij poshtë shkëmbinjve. Pas rënies, ai ngriti një gisht si shenje kënaqësie ndërsa vajza nuk lëvizte me!. /Indeksonline/

Temat: