10:14 / E Hënë, 09 Tetor 2017 / indeksADMonline

Vrasje në tentativë në Gjilan

Një person në Gjilan ka goditur me thikë një individ.

Kështu thuhet në raportin e Policisë së Kosovës dërguar për media.

Viktima është dërguar në spital dhe pas tretmanit mjekësor është liruar, ndërsa i dyshuari gjendet në arrati./AktivPress