17:31 / E Hënë, 16 Prill 2018

Willian ndA�rron numrin e fanellA�s te Chelsea? (Foto)

Faqja zyrtare e Chelseat ka marr njA� pamje tA� re, dhe nA� tA� A�shtA� zbuluar diA�ka e re!

AnA�sori brazilian, Willian siA� duket nga sezoni i ardhshA�m do ta mbajA� nA� fanellA� njA� numA�r tA� ri. BA�het fjalA� pA�r numrin 19, ashtu siA� e ka paraqitur faqja zyrtare e Bluve tA� LondrA�s. Edhe pse nuk dihet a A�shtA� gabim teknik apo A�farA�, ky numA�r (19) ka njA� domethA�nie pA�r Willianin, pasi ky i fundit qA� njA� kohA� tA� gjatA� kA�tA� numA�r e mban nA� fanellA�n e KombA�tares sA� Brazilit, shkruan IndeksOnline.

Sigurisht qA� numri i tij i preferuar A�shtA� 10a��shi, por atA� tashmA� e mban ylli i skuadrA�s, Eden Hazard.

KujtojmA� qA� Willian numrin 22 te Chelsea e mban qA� nga transferimi nA� vitin 2013, nga skuadra e Anzhit.

29-vjeA�ari A�shtA� folur shumA� qA� do ta largohet nga a�?Stamford Bridgea�? nA� fund tA� kA�tij sezoni. Skuadrat qA� kanA� shpreh interesim pA�r futbollistin janA�; Manchester United, Paris Saint Germian, Barcelona dhe Inter./IndeksOnline/