18:44 / E Enjte, 11 Janar 2018 / indeksADMonline

Wilshere flet për lëndimin: “Ja kur kthehem” (Foto)

Mesfushori i Arsenalit, Jack Wilshere ka folur për lëndimin që e pësoi mbrëmë kundër Chelseat.

Ylli anglez përmes rrjeteve sociale thotë se lëndimi nuk është shumë serioz dhe do të rikthehet shumë shpejtë.

“Faleminderit për të gjithë që më dërguat mesazhe. Lajmi i mirë është se unë do të kthehem për pak ditë”, ka shkruar Wilshere në rrjetet sociale.

Wilshere, sapo ka rimarr vetën nga lëndimet – synon rikthimin në Kombëtaren e Anglisë dhe sigurisht pjesëmarrjen në Kupën e Botës “Rusi 2018”./IndeksOnline/