23:45 / E Hënë, 12 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Xhesika e “O sa mirë”, e veshur me të kuqe krejt si kësulkuqe

Arta Nitaj ka zgjedhur që sonte të vishet me një set, ngjyrë të kuqe.

Derisa ka pozuar para pasqyrës, ajo duket e këndshme dhe në formën e duhur, transmeton Indeksonline.

E njohur për rolin e saj si Xhesika në serialin “O sa mirë”, ajo ka bërë për vete fansa të shumtë gjithandej. /Indekosnline/