16:17 / E Premte, 19 Janar 2018 / indeksADMonline

“Xhesika” prej palestrës na mëson si mbahen linjat trupore (Foto)

Arta Nitaj, aktorja e njohur e serialit “O Sa Mirë” ka treguar edhe njëherë se cili është “sekreti” i linjave të përsosura trupore.

Ajo së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim shumë të bukur dhe në formë nga palestra.

Image result for arta nitaj

Nitaj duket se kështu kujdeset për linjat e saj të lakmueshme trupore dhe ky është sekreti i bukurisë së saj.

Image result for arta nitaj

Ndryshe, ajo famë të madhe ka fituar që nga fillimi i punës në serialin “O Sa Mirë”./Indeksonline/