23:05 / E Martë, 17 Prill 2018

Xiaomi konfirmon Mi 6X pA�r datA�n 25 prill

Xiaomi tashmA� ka dA�rguar ftesat pA�r ngjarjen qA� do tA� mbahet mA� 25 prill.

Nuk A�shtA� e qartA� se A�farA� do tA� prezantohet gjatA� eventit dhe as vendi se ku do tA� mbahet.

Teaseri mA� i ri zgjidh tA� gjitha kA�to paqartA�si – Xiaomi mA� 25 prill do tA� prezantojA� telefonin Mi 6X nA� Vuhan tA� KinA�s.

Xiaomi Mi 6X ka sistem prej dy kamerave 20MP, ekran 5.99 inA� me 2160 x 1080 piksel, procesor Snapdragon 626, 4GB RAM dhe 64GB hapA�sirA� pA�r ruajtje, si dhe bateri 2910 mAh.

Temat: