12:30 / E Mërkurë, 28 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Yll Limani publikon këngën e re (Video)

Këngëtari i njohur, Yll Limani sot ka publikuar projektin e tij të ri.

Bëhet fjalë për këngën “Ti” e cila tashmë është publikuar në kanalin “Youtube”.

Image result for yll limani

Muzika dhe teksti është punuar nga vet Yll Limani kurse producent i saj është Florent Boshnjaku./Indeksonline/