08:36 / E Mërkurë, 15 Korrik 2020

Ylli i Inter si politikan, premton ujë

Futbollisti i Inter, Marcelo Brozovic njihet si futbollist që bën shumë shaka dhe tejet qesharak.

Përmes një postimi në Instagram, Brozovic na ka kujtuar poltikanët dhe premtimet e tyre të famshme, transmeton Indeksonline.

“Premtoj… vetëm ujë”, ka shkruar ai në postimin e tij.

Zakonisht gjatë kohës së zgjedhjeve, politikanët bëjnë premtime të shumta dhe njëri nga premtimet më të famshme është se do të ketë ujë 24 orë./Indeksonline/

View this post on Instagram

Promesso… solo acqua! 🤔

A post shared by Super]Kralj[tata]BroZ (@marcelo_brozovic) on