21:25 / E Hënë, 25 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Ylli i PSG-së përfundon në Premierligë? (Foto)

Portieri i Paris Saint Germian, Kevin Trapp mund të largohet gjatë mini-afatit të janarit.

Sipas mediave në Francë, Trapp do ta lë PSG-në për shkak se nuk po ka vend në formacionin bazë.

Të interesuar për të janë dy klube nga Anglia, Crystal Palace dhe Liverpooli.

27-vjeçari pritet ta mbaj një takim me drejtuesit e klubit francez dhe të vendosin për të ardhmen./IndeksOnline/