08:01 / E Shtunë, 02 Qershor 2018

Ylli spanjoll që të gjithë lojtarët e Barcelonës po e duan si transfer në verë

Lojtarët e Barcelonës raportohet se kanë një kërkesë për bordin e skuadrës.

Rikthimi i Thiago Alcantaras është “fushata” që yjet e Barcelonës po e bëjnë të bordi i Barcelonës. Mesfushori i Bayern Munchen raportohet se mund të largohet nga Bundesliga dhe se po preferon rikthimin te skuadra ku u rrit si futbollist.

Për këtë, lojtarët e Barcelonës kanë filluar të postojnë foto me Thiagon në rrjetet sociale.

I fundit që e bëri këtë është Gerard Pique. /Indeksonline/

Mos i humb