10:42 / E Shtunë, 02 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Yllka Kuqi komplimentohet nga njeriu më i dashur për të: A je Jennifer… (Foto)

Yllka Kuqi mbrëmjën që lamë pas ishte e ftuar në “Top Shoë Magazine” prej ku pamë se po duket e mrekullueshme veshur e tëra në të zeza dhe me shumë stil.

Kështu duket se ka menduar edhe babai i Yllkës i cili madje ia ka dhënë këtë compliment shumë interesant bijës së tij, shkruan Indeksonline.

“Uau, a je far xhenifer Lopez a kush je?! Shume bukur a. Pa asnji vrejtje ne dukje” I shkruar shkruar në aplikacionin ‘Viber’ babit i Yllkës.

Yllka duket së është ndjerë shumë mirë me këtë mesazh saqë e ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale./Indeksonline/

Temat: