16:44 / E Hënë, 30 Prill 2018 / indeksADMonline

Young Zerka sjellë premierën e këngës “Anna” (Video)

Këngëtari mjaft i pëlqyer si në Shqipëri, edhe në Kosovë, ka lansuar videoklipin e tij më të ri.

“Anna” quhet kënga e re e Zerkës, e cila është shkruar nga vet këngëtari dhe nga Ronela Hajati, shkruan Indeksonline.

Më poshtë gjeni klipin e ri të Zerkës./Indeksonline/