21:31 / E Diele, 10 Qershor 2018

Zajmina bën video duke treguar këmbët dhe gjoksin, mahnit ndjekësit

Zajmina Vasjari vazhdon të jetë femrat më seksi shqiptare.

Ajo edhe pas lindje së vajzës vazhdon të jetë në top-formë, shkruan Indesonline.

Këtë herë ajo ka publikuar një video teksa vë në fokus trupin e sidomos këmbët e gjata, që gjithnjë janë komentuar.

Zajmina duket për mrekulli, ashtu siç ka ditur gjithmonë ajo./Indeksonline/

Gati per @missshqiperia 20 Vjet ❤? Dress @zv_store Shoes @saintlondonshoes

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Mos i humb