08:32 / E Mërkurë, 20 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Zbulim interesant, në vend të naftës e mbush BMW-në me Coca Cola, ja çka ndodhi më pas (Video)

Ky person ka bërë një zbulim interesant që nuk është dëgjuar deri më tani. Në vend të naftës ai mbushi gjysmën e rezervarit të BMW-së, me Coca Cola.

Dhe ajo çfarë pritej edhe ndodhi, pas 2 minuta vozitje vetura e tij nuk ndizej më! /Indeksonline/

 

Temat: