11:39 / E Hënë, 12 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Zbulohet emri dhe çmimi i telefonit të palosshëm të Samsung

Një raport nga agjencia koreane Yonhap Neës ka ka spekuluar emrin dhe çmimin e telefonit të palosshëm të kompanisë Samsung.

“Samsung Galaxy F” do të jetë emri sipas raportit të agjencisë, transmeton Indeksonline.

Çmimi i tij pritet të sillet rreth 1700 dollarë dhe pritet të lansohet në mars të 2019-tës.

Versioni “Galaxy F” pritet të ketë 5G./Indeksonline/

Temat: