10:59 / E Premte, 16 Mars 2018 / indeksADMonline

‘Zbulohet’ lista e garuesve në DWS, në mesin e tyre edhe Diellza Kolgeci

Shumë shpejtë pritet të nis edicioni i shtatë i spektaklit “Dancing With The Stars”, garë kjo në të cilën sfidohen fytyrat publike në vallëzim.
Ky spektakël rikthehet pas një pushimi të gjatë, ndërsa janë bërë të ditur edhe emrat pjesmarrës.

Ajo që vërehet nga kjo listë është se disa nga garuesit, kanë qenë pjesë e edicioneve të tjera. Gjithsesi në mesin e emrave e vetmja kosovare është ish-missi Diellza Kolegeci.

Kjo është lista e garuesve:

Rike Roci dhe Besi Skura
Niko Komani dhe Adela Lami
Albano Bogdo dhe Ledja Sulaj
Soni Malaj dhe Dion Gjinika
Rovena Dilo dhe Eltion Merja
Aulona Musta dhe Graciano Tagani
Mariza Ikonomi dhe Jurgen Bala
Diellza Kolgeci dhe Erald Zela
Roland Hysi dhe Lori Bala
Amos Zaharia dhe Isida Mollaymeri
Viktor Zhusti dhe Olta Ahmetaj
Kristi Popa dhe Ermira Behari