15:55 / E Hënë, 30 Korrik 2018 / indeksADMonline

Zbulohet martesa sekrete e Floyd Mayweather Sr. (Foto)

Floyd Mayweather Sr. tani është i martuar .

TMZ Sports ka mësuar se 65-vjeçari e mbajti të fshehur martesën, pasi që ai kishte kurorëzuar dashurinë qysh në shkurt të këtij viti, e që tani po qarkullojnë imazhet, transmeton Indeksonline.

Burimet e lidhura me situatën na tregojnë … Floyd dhe Lois Ann Roberts u martuan në Las Vegas më 4 shkurt në një ceremoni shumë të shpejtë dhe të qetë.

Na thuhet se biri i njohur i Floyd nuk ishte në dasmë. Megjithatë, burimet tona të Mayweather thonë se Floyd Jr është vërtet i dhënë pas gruas së re të Sërgjit – ata e njohin njëra-tjetrin për dekada./Indeksonline/