14:09 / E Hënë, 29 Qershor 2020 / C E

Zbulohet topi, që do të përdoret në ndeshjet e sezonit tjetër të Premierligës

Topi i sezonit të ardhshëm të Premierligës do të jetë shumë ndryshe nga ai i sezoneve paraprakë.

Nike ka bërë publike topin e ri të disenjuar posaçërisht për Ligën angleze.

Ai do të jetë i bardhë dhe vetëm shënjimet do të jenë me ngjyrë të zezë. /IndeksOnline/