12:58 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Zhduket një fëmijë me aftësi të kufizuara në Rahovec

Një fëmijë nga fshati Krushë e Madhe e Rahovecit është zhdukur.

Babai ka raportuar në polici për rastin, duke shtuar se fëmija është më nevoja të veçanta.

Sipas tij, fëmija ka dal nga shtëpia dhe nukdihet asgjë për vendodhjen e tij./Indeksonline/

Temat: