09:42 / E Diele, 14 Prill 2024 / Gj. Sh

Zhduket një i mitur në Vushtrri

Është zhdukur një djalë i mitur në Vushtrri. Rastin në polici e ka lajmëruar babai i të miturit.

“Ankuesi kosovar me 13.04.2024 ka raportuar se, djali i tij-i mitur, me datën e cekur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij”, thuhet në raportin 24 orësh.

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke  hetuar rastin.