11:54 / E Martë, 23 Tetor 2018

Zhduket një person nga Lipjani

Një person i gjinisë mashkullore nga Lipjani është zhdukur që 23 ditë dhe se nuk dihet asgjë për të.

Rasti është lajmëruar tek dje në polici nga vëllai i tij, i cili ka informuar se që nga 1 tetori, personi në fjalë ka dalë nga shtëpia dhe nuk kanë njohur për vendndodhjen e tij.

“N. Me 22.10.2018 ankuesi mashkull K/Shqiptar ka informuar se që nga data e cekur, vëllai i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij. Njësitë policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin e Policisë./Indeksonline/

Temat: