17:48 / E Diele, 01 Gusht 2021 / A. A

Zhegrova ‘ndizet flakë’, pas dy asistimeve shënon gol me Baselin

Edon Zhegrova i jashtëzakonshëm sot.

Mesfushori 22 vjeçar ka shënuar gol pas dy asistimeve me Baselin në ndeshjen kundër Sionit.

Baseli po fiton 6-0 ndeshjen e javës së dytë në Zvicër.

Në dy ndeshje, Zhegrova ka 3 asistime dhe 1 gol.

/Indeksonline/