13:03 / E Premte, 22 Janar 2021 / A. A

Zidane del pozitiv me Covid-19

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19.

Lajmin e ka konfirmuar klubi madrilen përmes një komunikate.

Francezi ka hyrë menjëherë në izolim dhe pritet të mungojë në dy ndeshjet e ardhshme kundër Deportivo Alavesit dhe Levantes.

/Indeksonline/