16:38 / E Premte, 25 Shtator 2020

ZYRTARE: Atletico Madridi e prezanton Luis Suarezin

Tashmë është zyrtare, ish-sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez ka firmosur kontratë me klubin e Atletico Madridit.

Pas një qëndrimi prej 6 vitesh te klubi i Barcelonës, Suarez po provon një aventurë të re te rivali i madh i Barcelonës Atletico, shkruan IndeksOnline

Suarez ka fimrosur kontratë për vlerën 6 milionë euro në sezon dhe do të qëndrojë për 2 vitet me Atleticion.