23:29 / E Shtunë, 08 Gusht 2020

ZYRTARE: Këto janë çiftet çerekfinale të Ligës së Kampionëve

Tashmë janë kompletuar edhe çiftet çerekfinale të Ligës së Kampionëve.


Ky kompeticion do të na dhurojë ndeshje fantastike në ditët në vazhdim, shkruan IndeksOnline.

Skuadrat elitë të këtij kompeticioni do të takohen mes veti për të tregur me të mirën në fushë, dhe njëra nga to do të korurzohet me trofeun e madh.

Më poshtë edhe çiftet çrekefinale të CHL: