11:42 / E Hënë, 06 Nëntor 2017

Zyrtare: Skuadra e Premierligës shkarkon trajnerin (Foto)

West Ham ka shkarkuar nga detyra trajnerin Slaven Bilic, shkruan Indeksonline.

Shkarkimi erdhi si pasojë e rezultateve të dobëta dhe pas humbjes 4-1 kundër Liverpoolit.

West Ham është në pozitën e 18-të, ku pas 11 ndeshjeve ka 9 pike, me 2 fitore dhe 3 barazime.

Mos i humb