Lajme

  • Zjarr, gaz, gurë, protesta dhe 80 votat pro Demarkacionit (FOTO)
  • Dorëheqje të reja në degën e AAK-së në Podujevë
  • Koxias zbret në Shkup, analistët: Zgjidhja më afër se kurrë