17:22 / E Premte, 20 Korrik 2018 / indeksADMonline

​Dasmë në verë? Ja çfarë të vishni

Verë, diell dhe vapë. Çfarë mund të jetë më keq? Një ftesë dasme, sigurisht.

Vapa është e padurueshme kur nuk të kërkohet të jesh perfekt e jo më në një moment që duhet të veshësh rroba normale dhe taka të larta.

Çdo festë duhet respektuar dhe keni dëshirë të jeni të qetë dhe komod. Ekspertët sjellin disa propozime se si të visheni me stil, edhe në temperatura të nxehta dhe të ndjeheni komod.

Ndiqni fotogalerinë:

Temat: