08:10 / E Enjte, 17 Maj 2018

15 lloje të bikinive që duken më të shtrenjta se që janë (Foto)

Të kesh bikini për këtë sezon, sidomos ato dy pesëshe që janë në modë për këtë vit nënkupton që duhesh të kursesh tërë verën për to për shkak të çmimit.

Por më poshtë keni disa nga bikinit që duken të shtrenjta por realisht nuk janë edhe aq, secila nga këto janë ndër 50 dollar dhe do ju bëjnë të dukeni shumë në formë./Indeksonline/

Temat: