11:13 / E Hënë, 22 Prill 2024 / L K

3, 2, 1 – Volvo gati për ty!

Volvo, SUV Suedez i njohur për reputacionin e tij në industrinë e automobilave vjen me ofertë duke filluar prej 39,900 euro nga Auto Mita duke përfituar falas 3 vite garancion, 2 servisime  dhe 1 regjistrim. Modelet e reja premium përfshijnë: Volvo XC40, Volvo XC60 dhe Volvo XC90. 

Këto automjete tashmë kanë krijuar një bujë në treg për shkak të karakteristikave të tyre mbresëlënëse dhe dizajnit të hijshëm. 

Volvo XC40 gati për ty – filluar nga 42. 900€

Volvo XC40 është një veturë luksoze që ofron karakteristika sigurie të nivelit të lartë dhe një motor të fuqishëm që ofron një udhëtim të qetë dhe të rehatshëm. Me investimin e kësaj veture ju përfitoni tri vite garancion, dy servisime gratis si dhe një regjistrim gratis.

Volvo XC60 po të pret – filluar nga 59.900€

Me dizajnin e tij elegant suedez dhe teknologjinë e përparuar, XC60 është një veturë e shquar në llojin e tij. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një automjet familjar ose një udhëtim elegant për udhëtimin tuaj të përditshëm, XC600 ka diçka për të ofruar për të gjithë. Shfrytëzo ofertën dhe blej SUV premium VOLVO XC60 Core 2.0D 4X4 Automatik, 197KF me çmim special, 59.900€ dhe përfito 3 vite garancion, 2 servise gratis dhe 1 regjistrim gratis.

3,2,1 shkojmë me një Volvo XC90 gati për ty – filluar nga 78.900€

Dizajni elegant dhe i nënvlerësuar i XC90 nxjerr sofistikim dhe përsosje, vlerë të mirë për veçoritë dhe cilësinë që ofrojnë.  Shfrytëzo ofertën nga Auto Mita dhe blej SUV premium Volvo XC90 Core 2.0D Automatik me 7 ulëse, 235KF, 4X4, me çmim special, 78.900€ dhe përfito 3 vite garancion, 3 servisime gratis, 1 regjistrim gratis

Me dizajnin e tyre premium, teknologjinë e përparuar dhe veçoritë e forta të sigurisë, këto modele të veturave janë enkas për të tërhequr një gamë të gjerë blerësish që vlerësojnë cilësinë, komoditetin dhe inovacionin në automjetin e tyre.

Auto Mita është përherë në dispozicionin e klientëve të saj duke u ofruar oferta fantastike dhe vetura luksoze që janë komode dhe të sigurta në udhëtimet e tyre. 

Për më shumë informacione vizitoni:  

Facebook: Volvo Kosova – Auto Mita  

Instagram:  volvokosova  

Email: info@automita.com  

Tel: 045 555 858