08:35 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

38 aksidente e afër 1 mijë tiketa për 24 orë

Numri i aksidenteve të trafikut në Kosovë po vazhdon të jetë i larta dhe shqetësues.

Sipas Policisë së Kosovës, gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 38 aksidente, transmeton Indeksonline.

Tutje, në këtë periudhë policia e trafikut ka shqiptuar 991 tiketa për kundërvajtësit në komunikacion. /Indeksonline/

Temat: