13:37 / E Enjte, 17 Maj 2018 / indeksADMonline

A do reagonit si ky njeri, nëse dikush do t’i prekte të pasmet të dashurës tënde? (Video)

Një njeri budalla ka bërë një gjest të pahijshëm që e ka nervozuar kalimtarin e rrugës.

Derisa po ecte, ky i çmendur i prek të pasmet një femre në rrugë, transmeton Indeksonline.

Problemi është te ajo që femra ishte për dore me të dashurin e saj duke ecur në rrugë.

Ky veprim e tmerroi të dashurin e saj, i cili nisi një rrahje masive në mes të rrugës në të cilën u përshinë pastaj të gjithë të pranishmit.

Është dashur ndërhyrja e policisë që përleshja të ndalet dhe secili të ec rrugës së tij. /Indeksonline/