22:34 / E Enjte, 30 Janar 2020 / indeksADMonline

A do të marr ndonjë post nëse bëhet qeveria VV-LDK? – Tregon Haziri!

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri në T7 tha se nuk do të pranoj asnjë pozitë nëse bëhet qeveria mes LDK-së dhe LVV-së.

Haziri tha se do t’i rikthehet 100% qytetit të Gjilanit, transmeton Indeksonline.

“Do të kthehet 24 orë në Gjilan, s’pranoj angazhime tjera.”, u shprehë ai.

Lutfi Hazirit shpesh i është lakuar emri për të marr ndonjë post nëse bëhet qeveria LDK-VV./Indeksonline/