23:56 / E Premte, 27 Janar 2023 / MSH

A e dini vajza e kujt është Mbresa?

Mbresa ka lënë mbresa me paraqitjen e saj në Big Brother Vip Kosova.

Ajo sonte ka ka treguar një pjesë të jetës së saj dhe ka zbuluar se prindërit e saj janë ndarë, ndërsa ka një lidhje speciale me nënën e saj, znj. Tevide Imeri.

Kjo e fundit drejton Sindikatën e Mjekëve të Kosovës.