11:03 / E Hënë, 25 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

A e keni vërejtur këtë detaj te Rita Ora?! Befason këngëtarja (Video)

Është një nga këngëtaret më të kërkuara të momentit.

Rita Ora po bën namin me paraqitjet e saj në koncerte e evente anembanë botës dhe pa dyshim është shqiptarja më e suksesshme e momentit, shkruan Indeksonline.

Rita përveç tjerash është edhe një nga femrat më atraktive dhe më të komentuara në show bizin botëror.

Ajo së fundmi ka postuar një video në rrjetin e saj social Instagram, por ajo që bie në sy është dhëmbi i arit, një detaj jo i parë më herët. Gjithsesi ajo gjithnjë shkëlqen me pamjen e saj./Indeksonline/

@seattlegold hooked me up! It’s Xmas tomorrow!!

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Temat: