15:42 / E Premte, 03 Shkurt 2023 / Bejta

“A e vete nënën time që e more flinë?”, Bruno i thotë Vedatit që po edhe e putha

Vedati shakatë dhe ngacmimet për banorët e tjetër të Big Brother Vip Kosova i ka të shpeshta.

Ai kësaj radhe e ngacmoi Brunon lidhur me ushqimin që dje nëna e tij ua dërgoi brenda atyre në shtëpi.

“A e pyete ti nënën time që i more flinë?”,  e pyeti Vedati, Brunon.

Ky i fundit ia ktheu “Për Zotin e putha, edhe e kam uruar”.

Ndërsa, Vedati ia ktheu “Nënën time e puthe! Vëllezër mos u nervozoni”.

Për më shume detaje ndiqni videon më poshtë.