19:54 / E Enjte, 27 Shtator 2018 / indeksADMonline

Action Bronson publikon videoklipin e ri

Reperi shqiptaro-amerikan, Action Bronson sot ka lansuar projektin e ri muzikor.

Kënga mban titullin ‘White Broco’ dhe vjen edhe me videoklip.

Ndryshe reperi këtë verë ai ka performuar edhe në Prishtinë në kuadër të Festivalit ‘Sunny Hill’./Indeksonline/