19:36 / E Mërkurë, 14 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Adelina Tahiri si ‘pllastikë’, grimi i tepërt po e ‘mbytë’!

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri muaj më parë është bërë nënë për herë të parë.

Të qenurit nënë, dhe kujdesi ndaj fëmiut të saj dukshëm e ka larguar nga skena atë tash e një kohë, shkruan Indeksonline.

Tahiri, me anë të paraqitjeve të ndryshme në rrjetet sociale po mundohet të jetë afër fansave të saj, derisa së fundmi ishte e pranishme në një emision televiziv në Shqipëri.

Grimi që ajo ka bërë për këtë paraqitje dukshëm është i rënduar, dhe e bënë të duket si një ‘pllastikë’.

Adelinës nuk është se i mungon bukuria, mirëpo grimi i tepërt po e shëmton paksa atë! /Indeksonline/