08:30 / E Mërkurë, 20 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Adriana Lima, ëndrra e çdo mashkulli (Foto)

Adriana Lima është modelja e njohur braziliane e cila karrierën e saj e ka filluar në vitin 1999 në kohën kur iu bashkua “engjëjve të VS”.

Image result for adriana lima

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” prej nga e shohim shumë në formë dhe seksi.

Ajo edhe këtë herë ka djegur me format e saj bombastike kurse ajo që bije në sy më së shumti janë buzët e kuqe./Indeksonline/

Temat: