08:43 / E Enjte, 17 Maj 2018

Adriana Lima tregon këmbët në Festivalin e Filmit në Kanë (Foto)

Ardiana Lima po merr pjesë në Festivalin e 71-të të Filmit në Kanë, transmeton Indeksonline.

Në imazhet e fundit të publikuara nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram” shihet e rrethuar nga fotografë dhe projektor të shumë.

Model behaviour: Adriana Lima swapped the runway for the red carpet as she wowed the style brigade in a daring cutout gown at the premiere of South Korean flick Burning (Beoning) at the Cannes Film Festival on Wednesday alongside actress Milla Jovovich and fellow model Barbara Palvin

“Natën e mirë Kanë, shihemi në mëngjes” kishte shkruar Adriana në këto imazhe.

Drama: The model's look featured a dramatic train which trailed behind her 

Rikujtojmë që Adriana konsiderohet si njëra nga modelet më të bukura të Victoria Secret./Indeksonline/