22:30 / E Mërkurë, 21 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Adrola Dushi, ‘zjarri’ i këtij dimri

Adrola Dushi shpesh është konsideruar si femra e përkryer, ani pse nuk ekziston perfektja.


Falë bukurisë së saj natyrale e linjave trupore, ish-missi shqiptar të rrëmben me ëmbëlsinë e veçantinë.


Së fundmi ajo ka realizuar një fotosesion dimëror nga fotografi, Endrit Mertiri, ku bukuroshja shfaqet në te bardhë, teksa po shkëlqen nga bukuria dhe sharmi./Indeksonline/