23:21 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Kur dy femrat më të bukura shqiptare bëhen bashkë

Të dyja kanë fituar kurorën e më të bukurës shqiptare.

Ish-misset, Adrola Dushi dhe Kristina Bakiu kanë pozuar së bashku në sfilatën e modës në ‘Ami Event’, shkruan Indeksonline.

Të dyja bukuroshet kanë shkëlqyer në krah të njëra-tjetrës.

Adrola dhe Kristina u kujdesen që të rrëmbejnë gjithë vëmendjen, duke u paraqitur elegante dhe me shumë stil gjatë parakalimit në mbëmjen glamuroze.

aS

Kujtojmë që Kristina kishte fituar kurorën e më të bukurës së Shqipërisë në vitin 2012, një vit më vonë atë e kishte rrëmbyer edhe Adrola Dushi./Indeksonline/

Temat: