12:20 / E Enjte, 29 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Adrola Dushi nuk i kursen postimet, këtë herë ju habit!

Adrola Dushi ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”.

E këtë herë, modelja e njohur ka sjell energji festash duke u shfaqur pran bredhit dhe dritave të fundvitit.

Ajo është shfaqur së bashku me Kristina Bakin, kurse të dyja ato shfaqen veshur në të zeza kombinuar me buzët e kuqe.

“My Kiki” kishte shkruar Adrola./Indeksonline/

Temat: