10:37 / E Shtunë, 07 Prill 2018 / indeksADMonline

Afërdita Dreshaj bënë të ditur datën e martesës (Foto)

Afërdita Dreshaj është modelja e njohur shqiptare e cila së fundi është fejuar me tqë dashurin e saj, Jakub Kindl.

Por tashmë ajo ka bërë të ditur që edhe dasma dhe kurorëzimi i tyre është shumë afër, transmeton Indeksonline.

Në llogarinë e saj në “Instagram” shohim Kandl kurse në mbishkrimin e fotografisë ajo ka treguar se martesa e tyre është vetëm 84 ditë afër.

Ndryshe, nëse e llogarisim i bije që dasma e Afërditës dhe Kindl të jetë më 29 qershor./Indeksonline/