75 Mall Live Search
23:05 / E Premte, 23 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Afërdita Dreshaj e bërë “qull”, ekspozon format nga palestra

Afërdita Dreshaj është modelja dhe këngëtarja shqiptare që komentohet shumë për postimet e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shfaqet shumë seksi dhe provokuese veshur në trenerke dhe e bërë djerse nga ushqimet.

“Gjeta ushtrimin tim të preferuar” ka thënë Afërdita.

Ndryshe, ajo dukej goxha në formë./Indeksonline/