21:04 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Si rrallë herë Afërdita Dreshaj mbulon pjesët e trupit, shkëlqen në imazhet e reja

Afërdita Dreshaj është një prej femrave shqiptare që komentohet shumë si për jetën publike ashtu edhe atë private.

Ajo këtë vit i dha fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e saj me martesë me hokenistin e njohur, Jakub Kindl, shkruan Indeksonline.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në ‘Instagram’ në të cilin si rrallë herë ka mbuluar pjesët e trupit, ndërsa ë fokus ishte fytyra  e saj e cila shkëlqente nga grimi i lehtë .

Ndryshe, ajo dukej në formë të mirë dhe joshëse./Indeksonline/