14:20 / E Diele, 19 Gusht 2018 / indeksADMonline

Afërdita Dreshaj e mbështjellur me peshkir, shfaq gjoksin në Itali (Foto)

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj çek, Jakub Kindl kanë zgjedhur qytetin e Venedikut t’i kalojnë disa ditë.


Çifti kanë postuar disa imazhe teksa shihen duke shijuar tej mase këtë udhëtim në qytetin e dashurisë.


Ndërsa sot modelja vjen me një fotografi të nxehtë, ku shfaqet e mbështjellë me një peshkir, ndërsa në pah ka vënë gjoksin e saj me çka edhe shpesh shquhet./Indeksonline/